Przejdź do treści głównej

Spotkanie informacyjne: Współpraca Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi w 2018 roku

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-12-12, 12:03
archiwalne
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym, dotyczącym najważniejszych kwestii w zakresie współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi w 2018 roku. Spotkanie odbędzie się 19 grudnia 2017 w Warszawie.

Podczas spotkania szczególna uwaga zwrócona zostanie na procedurę prowadzania otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Zarząd Województwa Mazowieckiego w 2018 roku. Pierwsze konkursy zostaną ogłoszone w drugiej połowie grudnia br. Od 2018 roku oferty będą składane w generatorze ofert, a konkursy obsługiwane w systemie Witkac.pl. Z tego powodu chcemy bezpośrednio przekazać Państwu najważniejsze zmiany dotyczące opracowywania i składania ofert w przyszłorocznych konkursach.

Data i miejsce spotkania: 19 grudnia 2017 r., godz. 10.00 – 13.00
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa
sala konferencyjna na parterze

Zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres: do dnia 17 grudnia 2017 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizacja może zgłosić do udziału w szkoleniu jednego przedstawiciela. Kwalifikacja uczestników odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń.

Osoby zakwalifikowane do udziału otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

Program spotkania

Formularz zgłoszeniowy Podobne spotkania organizowane będą w najbliższym czasie również w delegaturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach. Terminy i miejsca spotkań zostaną podane w osobnym komunikacie.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Data wydarzenia: 2017-12-19
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • współpraca z administracją