Przejdź do treści głównej

Fundacja SASA Świątecznie. PubQuiz

autor(ka): Sara El Nemr
2017-12-07, 09:06
archiwalne
Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia, Fundacja SASA pragnie Was zaprosić na wspólne świętowanie! Jeśli chcecie poczuć magię Świąt już tydzień wcześniej, a przy tym zrobić dobry uczynek, zapraszamy do Jack's Cinema 16 grudnia!

W tym roku zaskoczymy Was czymś nowym. Podczas wieczoru będziecie mieli okazję wziąć udział w PubQuizie poprowadzonym przez Jana Zalewskiego, który zawsze zaskakuje nieszablonowymi pytaniami podczas organizowanych przez niego cyklicznych PubQuizów.

Co to właściwie jest PubQuiz? W wydarzeniu może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Organizujemy się w 4-5 osobowe grupy każdy wpłaca symboliczne 5 zł za udział. Następnie każda drużyna pisze odpowiedzi na zadawane przez prowadzącego pytania. Pod koniec wspólnej zabawy zwycięska drużyna otrzyma świąteczne nagrody od Fundacji SASA, a cały dochód przeznaczony z wpłat uczestników zostanie przeznaczony na działalność Fundacji.

PubQuiz rozpocznie się o godzinie 18.30, ale zapraszamy Was wczesniej - o 17.00 ruszy Świąteczny kiermasz SASA! Będziecie na nim mogli zakupić przepyszne pierniki wypiekane własnoręcznie przez naszych wolontariuszy oraz SASowe kartki świąteczne od Ironteflon.

Jeśli chcecie poczuć magię Świąt już tydzień wcześniej, a przy tym zrobić dobry uczynek, zapraszamy do Jack's Cinema 16 grudnia!

Do zobaczenia! Fundacja SASA


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Wydarzenie na Facebooku
Miejsce: Jack's Cinema, Bracka 18, 00-028 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-12-16
Organizator:

Fundacja SASA

Adres:

Hertza 6c, 04-603 Warszawa-Wawer, woj. mazowieckie

Tel.:

509 058 906

E-mail:

hello@sasafoundation.com

Www:

http://sasafoundation.com 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • rozrywka