Przejdź do treści głównej

Art Generacje - finał projektu Warszawa-Bielany

autor(ka): Monika Zielińska
2017-12-06, 12:51
archiwalne
Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury zaprasza na finał IV edycji międzypokoleniowego projektu Art Generacje, przygotowany przez grupę Warszawa - Bielany. Wernisaż zatytułowany "Buszujący w pamięci" odbędzie się 11 grudnia od godziny 18 w podziemiach Kościoła Kamedułów w Lesie Bielańskim, ul. Dewajtis 3.

ART GENERACJE to międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej, skierowany do dwóch grup: Młodzieży (13-35 lat) i Dojrzałej Młodzieży (55+). Projekt stworzył przestrzeń do wymiany międzypokoleniowych doświadczeń. Zarówno Młodzi, jak i trochę starsi, chcą rozwijać swoje umiejętności i talenty; chcą by ich artystyczny głos został dostrzeżony i szanowany.

Pamięć – właśnie nad jej istotą i definicją pracowali Uczestnicy tegorocznej edycji projektu. Efektem końcowych ich starań będzie wernisaż prezentujący wytworzone przez nich przedmioty nawiązujące do wspomnień, dawnych smutków i radości. Całemu przedsięwzięciu odpowiedniego klimatu nostalgii i refleksji nadadzą industrialne wnętrza Kościoła Kamedułów oraz dźwięki, które przeniosą Widzów w inną przestrzeń.

Informacji o wydarzeniu udzielają realizatorzy projektu: Monika Wyrzykowska, oraz Adam Gąsecki,

Więcej informacji - https://www.facebook.com/events/304655636608531/

Projekt finansowany przez m.st. Warszawa. Wydarzenie objęte patronem dzielnicy Bielany. Partnerzy projektu: Bielański Ośrodek Kultury, Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury Estrady 112, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Łomiankach, Stowarzyszenie Przyjaciół Huty Warszawa - Warszawscy Hutnicy, Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wardom. Szczególne podziękowania dla księdza Wojciecha Drozdowicza za użyczenie podziemi Kościoła Kamedułów w Lesie Bielańskim na Wernisaż.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Drama Way
Miejsce: Podziemia Kościoła Kamedułów w Lesie Bielańskim, Dewajtis 3, Warszawa,
Data wydarzenia: 2017-12-11
Organizator:

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury

Adres:

Anielewicza 11 lok. 17, 00-161 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

607 937 719

E-mail:

aldona.kudelska@dramaway.pl

Www:

http://www.fundacja.dramaway.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • młodzież
  • seniorzy
  • sztuka