Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Seminarium "Co dalej z sektorem organizacji pozarządowych?"

autor(ka): Marlena Skalska
2017-11-14, 08:56
bezpłatne
archiwalne
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza reprezentantów warszawskich organizacji oraz spółdzielni socjalnych na bezpłatne seminarium "Co dalej z sektorem organizacji pozarządowych?", które odbędzie się 21 listopada w godzinach 17.30-20.30 w siedzibie Fundacji FRSO.

Zapraszamy warszawskie organizacje i spółdzielnie socjalne na bezpłatne seminarium poświęcone sektorom organizacji pozarządowych.

Seminarium jest skierowane do wszystkich organizacji działających na terenie m.st. Warszawy lub na rzecz jej mieszkańców, które zastanawiają się jak ostatnie zmiany prawne (np. Ustawa o Narodowym Instytucie Wolności) mogą wpłynąć na działalność organizacji.

Czy system pożytku publicznego jest zagrożony? Czy ustawa o ekonomii społecznej i solidarnej wymusi rejestrowanie działalności gospodarczej przez organizacje? Czy organizacje warszawskie mają coś jeszcze w tych sprawach do powiedzenia? Spotkanie ma na celu pobudzenie dyskusji w tym zakresie wśród warszawskich organizacji.

Seminarium odbędzie się 21 listopada (wtorek) w godz. 17.30 - 20.30.

Seminarium poprowadzi Piotr Frączak.

Miejsce szkolenia: siedziba FRSO, Warszawa, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61.

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA SEMINARIUM?

Aby wziąć udział w seminarium, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 20 listopada 2017 roku do godziny 18.00.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FRSO) w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: Siedziba Fundacji FRSO, Kłopotowskiego Ignacego (Księdza Ignacego Kłopotowskiego), nr.6, lok. 61, 03-717 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-11-21
Organizator:

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Adres:

Kłopotowskiego 6 59/60, 03-717 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie

Tel.:

22 616 33 16

E-mail:

frso@frso.pl

Www:

http://www.frso.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • pożytek publiczny
  • prawo