Przejdź do treści głównej

Konferencja "Razem dla dziecka i rodziny"

autor(ka): Tomasz Polkowski
2017-10-12, 13:45
archiwalne
Fundacja Dziecko i Rodzina zaprasza do uczestnictwa w konferencji "Razem dla dziecka i rodziny", która odbędzie się 19 października w Warszawie. Konferencja podsumowuje badania wykonane wśród rodzin biologicznych, zastępczych, ośrodków pomocy społecznej i PCPR-ów wybranych powiatów, dotyczące wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej. Projekt sfinansowany został przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

W trakcie konferencji pokażemy równiez wybrane wyniki badań przeprowadzone wśród rodzin zastępczych zrealizowane w ramach programu finansowanego przez Fundusz Wyszegradzki. Oczekujemy także na wystąpienie przedstawiciela Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na temat planowanych kierunkow zmian w systemie.

Poza współpracownikami Fundacji wystąpi rodzina zastępcza z powiatu olsztyńskiego, która będzie wypowiadać się na temat roli rodziny zastępczej w procesie reintegracji dziecka z rodziną. Ponadto podczas konferencji wystąpią dyrektorzy, kierownicy oraz pracownicy powiatowych ośrodków pomocy rodzinie i OPS.

Konferencja trwać będzie od godziny 10.00 do 14.00 - w Eurocentrum Konferencyjnym przy Al. Jerozolimskich 134 w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zainteresowanych prosimy o wysłanie załączonego zgłoszenia.

W załączniku jest równiez program konferencji.

Uczestnikom konferencji zapewniamy materiały ("Analiza badań ilościowych i jakościowych przeprowadzonych w ramach projektu Razem dla Dziecka i rodziny" oraz inne materiały merytoryczne).

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w konferencji.

Zapewniamy poczęstunek i przerwy kawowe.

Konferencja jest bezpłatna. Nie mamy środków na zwrot za dojazd do miejsca konferencji.

Na życzenie możemy wysłac imienne zaproszenie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia mailem. .


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Dziecko i Rodzina
Miejsce: Eurocentrum Konferencyjne, Jerozolimskie Al. 134, Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-10-19
Organizator:

Fundacja Dziecko i Rodzina

Adres:

Smulikowskiego 4 221, 00-389 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

536 555 608

E-mail:

fdir@wp.pl

Www:

http://www.fdir.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • polityka społeczna
  • rodziny