Przejdź do treści głównej

Koncert "Piosenka jest dobra na wszystko"

autor(ka): Marcin Borek
2017-10-12, 09:53
archiwalne
Fundacja Edukacji Nowoczesnej z przyjemnością zaprasza Państwa do Sali Tyflogalerii w budynku Polskiego Związku Niewidomych, ul. Konwiktorska 9 w dniu 17 października 2017 o godzinie siedemnastej na koncert: „Piosenka Jest dobra na wszystko”, na który składają się utwory trójki wybitnych autorów tekstów: Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory,

Hej,

czy możesz poniższy tekst wrzucić na naszą stronę i facebookaa?

Fundacja Edukacji Nowoczesnej z przyjemnością zaprasza Państwa do Sali Tyflogalerii w budynku Polskiego Związku Niewidomych ul. Konwiktorska 9 dniu 17-10-2017 o godzinie siedemnastej na koncert: „Piosenka Jest dobra na wszystko”, na który składają się utwory trójki wybitnych autorów tekstów: Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory, usłyszeć będzie można takie m. in. przeboje jak: „Odkryjemy miłość nie znaną”, czy „Nie ma jak u mamy”, a także mniej popularne piosenki. Z pośród wykonawców wystąpi np.: Agata Zakrzewska laureatka III miejsca w konkursie na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej w 2014 r., Anna Faderewska-Kuszaj współpracuje z Akademicką Orkiestrą we Lwowie Teatru im. Mari Zamkowieckiej, Bronisław Harasiuk wokalista jazzowy współpracował z Henrykiem Miśkiewiczem czy triem Bogdana Hołowni. Koncert jest współfinansowany ze środków Marszałka woj. Mazowieckiego.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Projektu


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Edukacji Nowoczesnej
Miejsce: sala Tyflogaleria, konwiktorska 7, 00-201 Warszawa, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-10-17
Organizator:

Fundacja "Edukacji Nowoczesnej"

Adres:

Jana Kochanowskiego 32 lok.60, 01-864 Warszawa-Bielany, woj. mazowieckie

Tel.:

501 150 490

E-mail:

biuro@fen.net.pl

Www:

http://www.fen.net.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • rozrywka