Przejdź do treści głównej

Info Day programu Kreatywna Europa

autor(ka): Marta Grawon
2017-10-11, 17:00
archiwalne
Creative Europe Desk Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych tematem unijnego dofinansowania dla projektów z sektora kultury, kreatywnego oraz audiowizualnego do wzięcia udziału w swoim sztandarowym wydarzeniu, które odbędzie się 19 października na PGE Narodowym.

Tegoroczny INFO DAY będzie wyjątkowy - swoją obecnością zaszczycą nas przedstawiciele Komisji Europejskiej, pan Marc-Hector Vanderhaegen oraz pan Maciej Szymanowicz, a także doświadczeni beneficjenci programu, którzy wezmą udział w panelu dyskusyjnym moderowanym przez Agnieszkę Szydłowską z Polskiego Radia.

W pierwszej części spotkania przedstawiciele Komisji Europejskiej opowiedzą o wnioskach, które zostały wyciągnięte ze śródokresowej ewaluacji programu, jego wpływie na rozwój sektorów audiowizualnego, kultury i kreatywnego oraz efektywności poszczególnych działań. Zaproszeni goście podzielą się informacjami związanymi z planami rozwoju programu, priorytetami Komisji Europejskiej na lata 2018 – 2020 oraz wstępnymi założeniami polityki unijnej dotyczącej sektora kultury po roku 2020.

W drugiej części dnia odbędzie się panel dyskusyjny dotyczący przedsięwzięć, które otrzymały wsparcie z programu Kreatywna Europa. Gośćmi będą reprezentanci polskich organizacji i instytucji przeprowadzających działania w ramach komponentu MEDIA oraz Kultura. Koordynatorzy projektów zakończonych oraz będących w trakcie realizacji podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami związanymi z udziałem w programie oraz wiedzą dotyczącą praktycznych aspektów prowadzenia międzynarodowych inicjatyw.

Po panelu, tradycyjnie, odbędą się sesje informacyjne dotyczące aktualnych wytycznych komponentów MEDIA oraz Kultura. Uczestnicy poznają najświeższe informacje związane z obszarami grantowymi obu komponentów, warunkami i procesem aplikacji, najbliższymi terminami składania wniosków oraz wprowadzonymi zmianami. Dodatkowo, po zakończeniu wystąpień, zapraszamy na sesję Q&A, w której zainteresowane osoby będą miały możliwość zadania pytań reprezentantkom Creative Europe Desk Polska.

Przypominamy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale z uwagi na limit miejsc obowiaują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Miejsce: PGE Narodowy , aleja Poniatowskiego 1, 03-901 , 03-901 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-10-19
Organizator:

Creative Europe Desk Polska

Adres:

Al. Ujazdowskie 41, 00-540 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

+48 22 44 76 180

E-mail:

info@kreatywna-europa.eu

Www:

http://kreatywna-europa.eu/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • kultura
  • sztuka