Przejdź do treści głównej

Usługi informatyczne dla NGO [Warszawa]

autor(ka): Piotr Jasiek
2017-10-10, 09:27

Szanowni Państwo,

Pragnę zaoferować Państwu usługi naszej firmy S.M.S. Security and Management Systems https://s-m-s.pl/. Firma świadczy głównie usługi z zakresu hostingu oraz bezpieczeństwa informatycznego. To co odróżnia naszą firmę na rynku to podwyższony standard bezpieczeństwa oferowanych usług, a także wysoko wykwalifikowani specjaliści, obszerne doświadczenie oraz troska i indywidualne podejście do klienta.

W ofercie firmy znajdują się:

- usługi hostingowe serwerów www oraz serwerów VPS (Virtual Private Server) o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa

- testy bezpieczeństwa i audyty (testy penetracyjne)

- usługi kompleksowego wsparcia technicznego w siedzibie klienta

- interwencje powłamaniowe

W celu zapoznania się z pełną ofertą, cennikiem usług oraz poszczególnymi pakietami usługowymi zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://s-m-s.pl/pelna-oferta/. Znajdą tam Państwo wszelkie potrzebne informacje.

Nasza firma współpracuje z firmami prywatnymi, ale mamy również doświadczenie w pracy z NGO takimi jak np. fundacja Projekt:Polska. Klienci bardzo cenią sobie oferowane przez nas usługi, a z niektórymi opiniami na temat naszych przedsięwzięć mogą zapoznać się Państwo pod linkiem: https://s-m-s.pl/referencje.

Ponadto dla NGO, które nawiążą z nami kontakt dzięki ogłoszeniu proponujemy rabat 10% na wszystkie nasze usługi do końca roku kalendarzowego na hasło ngo2017.

W celu nawiązania współpracy bądź wyjaśnienia jakichkolwiek niejasności jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: .

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Piotr Jasiek

tel. +48 537-207-595

mail:

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: Warszawa
Ważność ogłoszenia: od 2017-10-10 do 2017-12-10

tagi

  • mazowieckie
  • USŁUGI
  • Warszawa