Przejdź do treści głównej

Mazowiecki Konwent Regionalny

autor(ka): Monika Nowak
2017-10-09, 13:48
archiwalne
Polska Fundacja Osób Słabosłyszących wraz z partnerami: Polskim Związkiem Głuchych, Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi, Fundacją Aktywizacja oraz Fundacją Vis Maior zapraszają Państwa do udziału w Mazowieckim Konwencie Regionalnym, który odbędzie się 13 października 2017 roku w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich, w godzinach 10:00 - 14:00.

Konwenty Regionalne odbywają się w kilkunastu miastach całej Polski jako wydarzenie przygotowujące do III Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami, który odbędzie się 25 października 2017 roku w Warszawie.

Podczas Kongresu będziemy dyskutować o nowym systemie wsparcia osób z niepełnosprawnościami oraz wspólnie wypracujemy priorytety dla Strategii na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami i założenia dla nowych ustaw.

Mazowiecki Konwent Regionalny będzie okazją do zgłoszenia swoich propozycji dotyczących wymienionych powyżej kwestii. Będzie również okazją do spotkania, wymiany poglądów oraz wypracowania wspólnych postulatów.

Miejsce, w którym odbywać się będzie Mazowiecki Konwent Regionalny, dostępne jest dla osób mających trudności z poruszaniem się. Zapewniamy także tłumacza Polskiego Języka Migowego, pętlę indukcyjną, system FM oraz Symultaniczny Przekaz Tekstowy.

Będzie także można skorzystać ze wsparcia wolontariuszy.

Udział w Konwencie jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenia na Mazowiecki Konwent Regionalny można przesyłać na adres:

lub za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAlpQLScmqjMUS2IT1INjF0J-ZHd8Ay2rknLYIz4niWrIFsoEdWg/viewform?usp=sf_link

Więcej aktualnych szczegółów na temat III Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami można znaleźć na stronie www.konwencja.org. Są tam między innymi dokumenty, o których mowa powyżej; jest także możliwość zgłaszania swoich uwag, postulatów, opinii na ich temat.

W załączeniu ramowy program Mazowieckiego Konwentu Regionalnego w PDF - w razie trudności z jego odczytaniem w tej formie uprzejmie proszę o kontakt: , 511 760 440.

Serdecznie zapraszamy!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Polska Fundacja Osób Słabosłyszących
Miejsce: Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich , Długa 23/25, Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-10-13
Organizator:

Polska Fundacja Osób Słabosłyszących

Adres:

Gwiaździsta 17, 01-651 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

691 102 414

E-mail:

biuro@pfos.org.pl

Www:

http://www.pfos.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • integracja społeczna
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • polityka społeczna