Przejdź do treści głównej

Konkurs fotograficzny „Człowiek w ekonomii społecznej”

autor(ka): Krzysztof Pilecki
2017-10-06, 13:50
archiwalne
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Człowiek w ekonomii społecznej”. Tematem konkursu jest „Człowiek w ekonomii społecznej”, będący podmiotem ekonomii społecznej i stojący w centrum jej zainteresowania.

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej (Wydział ds. ekonomii społecznej i projektów zewnętrznych) ogłasza Konkurs fotograficzny pod hasłem „Człowiek w ekonomii społecznej”. Konkurs ma charakter otwarty, może wziąć w nim udział każdy, kto zawodowo nie trudni się fotografią.

Tematem Konkursu jest „Człowiek w ekonomii społecznej” będący PODMIOTEM ekonomii społecznej i stojący w centrum jej zainteresowania. Pokazanie go w warunkach, w jakich pracuje, spędza czas, doskonali swoje umiejętności zawodowe, wyraża swoje zainteresowania czy pasje - to cel naszego Konkursu.

Zachęcamy do przysyłania nam Waszych zdjęć, każde z nich skrupulatnie obejrzymy i ocenimy. Nagrodami w Konkursie są przepiękne albumy krajoznawcze ufundowane przez Wydawnictwo „Arkady” oraz gadżety przekazane na ten cel przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Dodatkowym wyróżnieniem będzie opublikowanie nadesłanych prac na stronie internetowej projektu:

http://www.es.mcps-efs.pl oraz profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u: https://www.facebook.com/ekonomiaspolecznanamazowszu/

Nadesłane przez Was zdjęcia będziemy również wykorzystywać w publikacjach MCPS poświęconych społecznej przedsiębiorczości oraz Mazowieckiej Marce Ekonomii Społecznej. Kto wie, może uda nam się nawet przygotować z nich wystawę w jednej z warszawskich galerii? Wszystko w Waszych rękach i fotograficznym oku.

Pokażmy WSZYSTKIM naszą mazowiecką ekonomię społeczną. Mamy przecież czym się pochwalić, niech efekty Waszej codziennej, ciężkiej i pełnej poświeceń pracy udokumentowane na fotografiach ujrzą światło dzienne.

Przyjmowanie prac rozpoczynamy: 16 października br., a zamykamy: 17 listopada 2017r. Wyłonienie zwycięzców: do 15 grudnia br. A zatem do dzieła!

Z zasadami Konkursu fotograficznego można się zapoznać na stronie: http://es.mcps-efs.pl/konkurs-fotograficzny-czlowiek-es


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
Www: http://www.mcps.com.pl http://www.es.mcps-efs.pl 
Miejsce: woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2017-10-16 do 2017-11-17
Organizator:

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

Adres:

ul. Nowogrodzka 62a, 02-002 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

22 622 42 32 w. 40

Faks:

22 622 47 32

E-mail:

a.idziak@mcps-efs.pl

Www:

http://www.mcps.com.pl  http://www.es.mcps-efs.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • przedsiębiorczość
  • wspieranie przedsiębiorczości