Przejdź do treści głównej

Rekrutacja na koncerty "Piosenka jest dobra na wszystko"

autor(ka): Marcin Borek
2017-08-04, 09:04
archiwalne
Fundacja Edukacji Nowoczesnej zaprasza dorosłe osoby niepełnosprawne zamieszkałe w woj. mazowieckim do wzięcia udziału w 3 koncertach pt. "Piosenka jest dobra na wszystko Osiecka, Młynarski Przybora". Termin nadsyłania upływa 31 sierpnia.

Fundacja Edukacji Nowoczesnej zaprasza dorosłe, niepełnosprawne osoby zamieszkałe na terenie województwa Mazowieckiego, które nie są uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej lub zakładów aktywizacji zawodowej i posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne, do wzięcia udziału w trzech koncertach pt. „Piosenka jest dobra na wszystko Osiecka, Przybora, Młynarski”. Występującym oferujemy wynagrodzenie w kwocie 350 PLN za 1 koncert. Próby zaplanowano na wrzesień 2017 roku, koncerty odbędą się między 15 października a 12 listopada.

Zgłoszenie kandydata powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, wiek, adres e-mail, numer telefonu oraz krótką notkę biograficzną. Kandydatów prosimy o nadesłanie próbki wykonywanych przez siebie utworów w dowolnym formacie. Preferowane będą utwory autorstwa osób wymienionych w tytule koncertów. W ramach zgłoszenia prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 1997 Nr 133 poz. 883 ze zm.) w związku z udziałem w projekcie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Zgłoszenia należy kierować na adres: Na pytania odpowiadamy także pod nr tel. 501150490. Termin nadsyłania upływa 31 sierpnia.

Koncerty są dofinansowane ze środków Marszałka Woj. Mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy

Zespół projektu.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Edukacji Nowoczesnej http://www.fen.net.pl
Miejsce: Warszawa, Kochanowskiego Jana, 01-864 Warszawa-Bielany, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2017-08-04 do 2017-08-31
Organizator:

Fundacja Edukacji Nowoczesnej

Adres:

Kochanowskiego Jana, 01-864 Warszawa-Bielany, woj. mazowieckie

Tel.:

501150490

E-mail:

koncerty@fen.net.pl

Www:

http://www.fen.net.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • sztuka