Przejdź do treści głównej

Warszawa. Szkolenie "Facebook Ads dla NGO - jak dotrzeć do wolontariuszy, darczyńców i potrzebujących"

autor(ka): Patrycja Jachna
2017-08-30, 08:46
płatne
archiwalne
Szkolenie Facebook Ads dla NGO
Potrzebujesz dotrzeć do konkretnej grupy osób o podobnym stylu życiu, zainteresowaniach, lokalizacji? A może szukasz młodych i energicznych wolontariuszy z określonego regionu do swojej organizacji? Chcesz korzystać z reklamy w mediach społecznościowych przy ograniczonym budżecie? Fundacja TechSoup zaprasza na praktyczne szkolenie z Facebook Ads dla NGO, które odbędzie się 6 września 2017 w Warszawie. Udział płatny.

Podczas szkolenia Facebook Ads dla NGO nauczysz się, w jaki sposób możesz dotrzeć do konkretnej grupy darczyńców, sympatyków czy wolontariuszy i wydać jedynie niezbędną kowtę. Doświadczony trener opowie, jak rozliczać płatności za reklamy, czy warto klikać w przycisk "promuj post" oraz doradzi, jaką strategię wybrać w przypadku organizacji reprezentowanych przez uczestników. TRENER:

Paweł Kujan Ekspert mediów społecznościowych z ponad 8-letnim doświadczeniem. Prowadzi kampanie reklamowe dla klientów publicznych i prywatnych w Polsce z wykorzystaniem Facebook Ads oraz zajmuje się kampaniami wizerunkowymi i efektywnościmi m.in. dla firm z branży nowych technologii. W prowadzonych kampaniach skupia się na automatyzacji działań, analizie behawioralnej grupy docelowej oraz efektywnym wykorzystaniu siły i potencjału społeczności serwisu z celami klientów.

PLAN SZKOLENIA:

1. Podstawy strategii reklamowej, czyli jak i z kim się komunikować? - Określanie grupy docelowej - Wyznaczanie celów - Mierzenie wyników kampanii przy użyciu głównych wskaźników 2. Portal Facebook w liczbach, czyli dlaczego Facebook Ads? 3. Przegląd systemu, czyli jak korzystać z Facebook Ads Manager? - Zakładanie konta reklamowego - Poznanie funkcjonalności systemu - Przygotowanie konta do pracy 4. Zakładanie kampanii reklamowych, czyli Facebook Ads w praktyce.

SZCZEGÓŁY:

Data: 6 września 2017 (środa) Czas trwania: 09:00 – 15:00 Koszt: 329 zł brutto za osobę Miejsce: TechSoup Polska ul. Bracka 25, Warszawa

REJESTRACJA:

Rejestracja na szkolenie przez formularz.

WIĘCEJ INFO: https://www.techsoup.pl/pl/item-details/1917/szkolenie-facebook-ads-dla-ngo

Zapraszamy!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Fundacja TechSoup, Bracka 25,
Data wydarzenia: 2017-09-06
Organizator:

Fundacja Techsoup

Adres:

Bracka 25, 00-028 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

E-mail:

kontakt@techsoup.pl

Www:

http://www.techsoup.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • PR, promocja, wizerunek