Przejdź do treści głównej

Dzień Bezpłatnych Porad Prawnych i Obywatelskich

autor(ka): Ewa Tokarewicz
2017-07-31, 09:52
archiwalne
Już 26 sierpnia 2017 r. w godzinach 10-18 odbędzie się kolejny Dzień Porad Prawnych i Obywatelskich organizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22. W ramach wydarzenia każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać bezpłatną pomoc prawną dotyczącą zagadnień z zakresu prawa karnego, cywilnego i administracyjnego.

Porady nie obejmują prawa podatkowego, handlowego i zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Towarzystwa przy ulicy Noakowskiego 10/19 w Warszawie.

Z naszej oferty może skorzystać każda zapisana osoba niezamożna, która nie korzysta z pomocy prawnika. Szczególnie zapraszamy młodzież oraz seniorów. Osoby zainteresowane prosimy o zapisanie się przez formularz zamieszczony tutaj:

https://goo.gl/jxKXNh

a także pod numerem telefonu: +48 575 122 312 (zgłoszenia telefoniczne przyjmowanie są w dni robocze w godzinach 10 – 16).

UWAGA!

Liczba miejsc ograniczona z uwagi na zakreślone ramy czasowe wydarzenia. Uzyskanie bezpłatnej porady prawnej możliwe będzie wyłącznie po uprzedniej rejestracji.

Wydarzenie jest częścią projektu „Paragraf bliżej ludzi: kierunek bezpieczeństwo” współfinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: informacja Towarzystwa Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych
Miejsce: siedziba Towarzystwa, Noakowskego 10/19, 00-666 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-08-26
Organizator:

Towarzystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22

Adres:

Noakowskiego 10/19, 00-666 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

575122312

E-mail:

towarzystwo@paragraf22.eu

Www:

http://paragraf22.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • młodzież
  • polityka społeczna
  • poradnictwo obywatelskie
  • prawo
  • seniorzy