Przejdź do treści głównej

Aby było mniej bezdomnych zwierząt

autor(ka): oprac. red. ngo.pl
2017-07-24, 15:41
archiwalne
http://www.sxc.hu/photo/1382170
UM Warszawa zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady m.st. Warszawy w sprawie zmiany statutu jednostki budżetowej m.st. Warszawy pod nazwą „Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt” w Warszawie. Konsultacje trwają do 31 lipca 2017 r.

Do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Warszawie przy ul. Paluch 2 trafiają również zwierzęta z gmin ościennych, przekazywane do jednostki jako warszawskie, dlatego uznano za celowe sformalizowanie współpracy z innymi gminami.

Uchwała ma się przyczynić do zmniejszenia bezdomności zwierząt.

Treść projektu uchwały, uzasadnienie i formularz do zgłaszania uwag znajdują się na stronie internetowej konsultacje.um.warszawa.pl oraz są dostępne bezpośrednio w siedzibie Biura Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy przy pl. Bankowy 2 w pok. 2120 (piętro XXI) w godzinach 8.00-16.00.


Informacja pochodzi z serwisu ngo.um.warszawa.pl

Źródło: UM Warszawa
Data wydarzenia: od 2017-07-24 do 2017-07-31
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • współpraca z administracją
  • zwierzęta