Przejdź do treści głównej

Poszukiwani wlontariusze do projektu wspierania osób z autyzmem i zespołem Aspergera [Warszawa]

autor(ka): Małgorzata Krawczyk
2017-07-17, 11:43

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, masz 14 lat lub więcej i trochę wolnego czasu, chcesz zrobić coś dobrego, a przy okazji spędzić fajnie czas – zapraszamy do Wolontariatu Koleżeńskiego „Mary i Max”!

W ramach wolontariatu spotykać się będziesz (raz w tygodniu na 1-2 godziny) z jedną dobraną pod względem wieku, miejsca zamieszkania i zainteresowań osobą z autyzmem lub zespołem Aspergera. Tylko od Was zależy, co będziecie robić – możecie spędzać czas na aktywnościach kulturalnych, sportowych, lub po prostu na rozmowach. Nie musisz nic wiedzieć o autyzmie – wszystko powiemy Ci na szkoleniu wprowadzającym. Przez cały czas trwania programu wspierać Cię będzie doświadczony opiekun-psycholog.

Bieżąca edycja programu już się rozpoczęła i trwa do końca grudnia 2017 – zachęcamy do zgłoszeń już teraz! Wszystkie szczegółowe informacje oraz formularz rekrutacyjny możecie odnaleźć na stronie www.wolontariatkolezenski.pl, a aktualności na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/wolontariatkolezenski/ Wszystkie pytania i wątpliwości kierujcie pod adres: Zapraszamy!!!

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: Warszawa
Ważność ogłoszenia: od 2017-07-17 do 2017-07-24
Organizator:

Stwarzyszenie Innowacji Społecznych "Mary i Max"

Adres:

Marszałkowska 84/92/201, 01-856 Warszawa, woj. Mazowieckie

Tel.:

516736063

E-mail:

malgorzata.krawczyk@maryimax.pl

Www:

http://www.wolontariatkolezenski.pl 

tagi

  • mazowieckie
  • ORGANIZACJA SZUKA WOLONTARIUSZA
  • Warszawa