Przejdź do treści głównej

Warszawa. Sesja SCWO "Warszawska współpraca organizacji z miastem – modelowe rozwiązanie?"

autor(ka): Natalia Klorek
2017-07-13, 08:55
bezpłatne
Zapraszamy na sesję SCWO "Warszawska współpraca organizacji z miastem – modelowe rozwiązanie?" podczas VIII Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych. Sesja odbędzie się 9 września (sobota). Rejestracja na OFIP do 31 lipca.

Podczas spotkania podzielimy się tym, co działa, a co w dalszym ciągu jest wyzwaniem w obszarze współpracy NGO i Urzędu m.st. Warszawy. Omówimy:

  1. Program Rozwoju Współpracy –> wspólnie i na równych prawach z urzędnikami napisaliśmy i wdrażamy strategiczny dokument wskazujący kierunki rozwoju warszawskiego sektora pozarządowego.
  2. Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) –> stale rozwijający się model wspierania organizacji pozarządowych w Warszawie w zakresie bezpłatnej pomocy prawnej, księgowej i rozwojowej.
  3. Debata o ciałach dialogu społecznego –> przeprowadzona wspólnie z samorządem Warszawy analiza współpracy pomiędzy organizacjami pozarządowymi i samorządem, z której wnioski zostaną wdrożone w Programie Współpracy na 2018 rok.
  4. Zapis przyjęty przez Radę Warszawy o stale zwiększających się środkach w budżecie miasta na realizację zadań publicznych przez NGO.

Zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych oraz osoby zainteresowane dialogiem międzysektorowym.

Kiedy? 9 wrzesnia, godz. 9.30-10.50

Jak wziąć udział? Sesja otwarta jest dla osób, które zarejestrują się na Forum. Rejestrować można się do 31 lipca. Szczegóły: http://ofip.eu/aktualnosci/forum/rejestrujemy-31-lipca/. Uczestnicy Forum są proszeni o wniesienie opłaty 60 zł za dwa dni (plus dodatkowo za lunche 15 zł/dzień)

Więcej informacji na temat spotkania: http://bit.ly/sesjaSCWOnaOFIP.

Zapraszamy!

Spotkanie prowadzone jest w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa,
Data wydarzenia: 2017-09-09
Organizator:

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Adres:

Warszawa,

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • partycypacja
  • współpraca z administracją