Przejdź do treści głównej

Sesja SCWO na OFIP-ie

autor(ka): Natalia Klorek
2017-07-14, 10:55
Zapraszamy na sesję SCWO "Warszawska współpraca organizacji z miastem – modelowe rozwiązanie?" podczas VIII Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych. Rejestracja na OFIP do 31 lipca!

Podczas spotkania, organizowanego w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, podzielimy się tym, co działa, a co w dalszym ciągu jest wyzwaniem w obszarze współpracy NGO i Urzędu m.st. Warszawy. Omówimy:

 1. Program Rozwoju Współpracy –> wspólnie i na równych prawach z urzędnikami napisaliśmy i wdrażamy strategiczny dokument wskazujący kierunki rozwoju warszawskiego sektora pozarządowego.
   
 2. Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) –> stale rozwijający się model wspierania organizacji pozarządowych w Warszawie w zakresie bezpłatnej pomocy prawnej, księgowej i rozwojowej.
   
 3. Debatę o ciałach dialogu społecznego –> przeprowadzona wspólnie z samorządem Warszawy analiza współpracy pomiędzy organizacjami pozarządowymi i samorządem, z której wnioski zostaną wdrożone w Programie Współpracy na 2018 rok.
   
 4. Zapis przyjęty przez Radę Warszawy o stale zwiększających się środkach w budżecie miasta na realizację zadań publicznych przez NGO.

Zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych oraz osoby zainteresowane dialogiem międzysektorowym.

Kiedy? 9 września, godz. 9.30-10.50

Jak wziąć udział? Sesja otwarta jest dla osób, które zarejestrują się na Forum. Rejestrować można się do 31 lipca. Szczegóły: http://ofip.eu/aktualnosci/forum/rejestrujemy-31-lipca/.

Więcej informacji na temat spotkania: http://bit.ly/sesjaSCWOnaOFIP.

Zapraszamy!

Spotkanie prowadzone jest w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoŹródło: inf. własna (warszawa.ngo.pl)
Data wydarzenia: 2017-09-09
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
 • współpraca z administracją