Przejdź do treści głównej

Specjalna Oferta Biurowa dla NGO już za 39zł/mies [warszawa]

autor(ka): Renata Skwira
2017-07-12, 12:59

Dobry adres to najlepsza wizytówka dla organizacji pozarządowej. Wirtualne Biuro jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich działaczy pozarządowych dbających o obniżenie kosztów utrzymania biura oraz obsługi sekretariatu, a więc optymalizację kosztów własnej działalności. Oferujemy Państwu prestiżową lokalizację w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 115. Siedziba w takim miejscu będzie dobrze postrzegana przez Państwa partnerów i kontrahentów, stanowiąc kolejny element budowy przewagi konkurencyjnej. Dzięki nam nie musicie się martwić o zatrudnienie sekretarki lub zastępstwo w czasie jej urlopu czy choroby.

Wirtualne Biuro to profesjonalna obsługa Państwa korespondencji, która trafia do naszego Biura. Zajmiemy się odbiorem listów i wszelkich przesyłek kierowanych do Państwa jak również obsługą Państwa listów czy paczek. Każdy nasz Klient uzyskuje możliwość rejestracji swojej działalności pod adresem naszego Biura, standardowo akceptowanym przez wszystkie urzędy i instytucje, a w szczególności Krajowy Rejestr Sądowy, Urząd Skarbowy, Urząd Statystyczny oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Dodatkowo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zakresie optymalizacji kosztów działalności oferujemy wynajem sal konferencyjnych w systemie godzinowym oraz usługi biurowe w postaci kopiowania dokumentów, skanowania oraz oprawy.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: warszawa
Ważność ogłoszenia: od 2017-07-12 do 2017-09-10
Organizator:

Wirtualne Biuro

Adres:

Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa, woj. Mazowieckie

Tel.:

22 620-53-75

E-mail:

biuro@kalinka.pl

Www:

http://www.twojewirtualnebiuro.eu/ 

tagi

  • LOKALE
  • mazowieckie
  • Warszawa