Przejdź do treści głównej

Trwa konkurs dla mieszkańców i organizacji pozarządowych „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u”

autor(ka): Cezary Noszczyński
2017-08-08, 16:18
archiwalne
Białołęcki Ośrodek Kultury ogłasza uzupełniający konkurs na współorganizację wydarzeń we współpracy z Ośrodkiem pod tytułem: „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u” oraz zaprasza do składania ofert.

Do konkursu mogą przystąpić organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne oraz osoby fizyczne, które zaprezentują projekty wpisujące się w cele i zakres działalności statutowej Białołęckiego Ośrodka Kultury. Oferta dotyczy inicjatyw realizowanych na terenie Dzielnicy Białołęka w terminie od 1 października do 31 grudnia 2017 roku.

Intencją BOK jest rozszerzenie oferty kulturalnej dla mieszkańców Białołęki. Kryteriami priorytetowymi dla wyboru projektów są: wartość artystyczna, oddziaływanie w sferze edukacji kulturalnej i aktywizowanie lokalnej społeczności.

Zaangażowanie Białołęckiego Ośrodka Kultury we współorganizację nie obejmuje przekazywania wnioskodawcom środków pieniężnych na realizację projektu. Natomiast w uzasadnionych przypadkach Ośrodek może sfinansować wybrany element projektu. Wszelkie koszty związane z udziałem BOK w projekcie muszą zostać zawarte w kosztorysie projektu na podstawie informacji z Cennika najmu pomieszczeń Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz na podstawie Regulaminu najmu sprzętu Białołęckiego Ośrodka Kultury. Cenniki są dostępne na stronie internetowej Ośrodka – www.bok.waw.pl w zakładce „Współpraca i wynajem”.

Wydrukowane i podpisane wnioski konkursowe należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 sierpnia 2017 roku do godz. 16:00 w sekretariacie Białołęckiego Ośrodka Kultury.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą złożyć więcej niż jeden wniosek. Ocena projektów przez Komisję nastąpi najpóźniej do dnia 15 września 2017 roku. Wnioskodawcy o wyniku konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową.

Szczegółowy regulamin konkursu wraz z listą niezbędnych załączników jest dostępny na stronie internetowej Białołęckiego Ośrodka Kultury www.bok.waw.pl.Białołęcki Ośrodek Kultury ogłasza uzupełniający nabór wniosków oraz składania ofert do II edycji konkursu na współorganizację wydarzeń we współpracy z Ośrodkiem pod tytułem: „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u”.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Białołęcki Ośrodek Kultury
Miejsce: Białołęcki Ośrodek Kultury, van Gogha Vincenta 1, 03-188 Warszawa-Białołęka, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2017-07-12 do 2017-08-14
Organizator:

Ochotnicza Straż Pożarna w Wałach B

Adres:

Vincenta van Gogha 1, 03-188 Warszawa, woj. Mazowieckie

Tel.:

603 720 610

E-mail:

c.noszczynski@bok.waw.pl

Www:

http://www.bok.waw.pl/wydarzenia/czerwiec-konkurs/konkurs-dla-mieszkancow-i-organizacji-pozarzadowyc 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • sztuka