Przejdź do treści głównej

Studia podyplomowe „Nowe media w instytucjach dziedzictwa kulturowego”

autor(ka): Magdalena Paul
2017-06-28, 09:29
archiwalne
Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do zapoznania się z ofertą nowych studiów podyplomowych „Nowe media w instytucjach dziedzictwa kulturowego”. Rekrutacja na studia trwa do września.

Studia kierowane są do absolwentów studiów I oraz II stopnia, pracowników instytucji dziedzictwa kulturowego, muzeów, bibliotek, archiwów, instytucji edukacyjnych, szkół, agencji reklamowych, jak również dziennikarzy zajmujących się taką tematyką i innych osób zainteresowanych szeroko pojętą problematyką upowszechniania dziedzictwa kulturowego.

Obejmują teoretyczne i praktyczne zagadnienia w zakresie funkcjonowania różnorodnych typów instytucji dziedzictwa kulturowego z wykorzystaniem nowych mediów i współczesnych technologii informatycznych, rewolucjonizujących możliwości ekspozycyjne, a także formę dokumentacji i udostępniania oraz inwentaryzowania i digitalizacji zbiorów. Są odpowiedzią na zapotrzebowanie środowiska pracowników instytucji dziedzictwa kulturowego, ich organizatorów, jak również rosnące wymagania odbiorców.

Wśród wykładowców znaleźli się zarówno nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, jak również doświadczeni praktycy, od lat związani z działalnością instytucji dziedzictwa kulturowego.

Rekrutacja na studia trwa od 26.06 do 26.09.2017 r.

Więcej informacji na temat studiów oraz rekrutacji pod adresem: https://irk.oferta.uw.edu.pl/pl/catalogue/programme/SP-IN-NMIDK/.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Strona WDIB UW
Miejsce: Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, Bednarska 2/4, 00-310 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2017-06-28 do 2017-09-26
Organizator:

Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego

Adres:

Bednarska 2/4, 00-310 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

22 55 23 715

E-mail:

magdaa.paul@gmail.com

Www:

https://www.wdib.uw.edu.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • animacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • nowe technologie
  • sztuka