Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Seminarium "Narzędzia Social Media przydatne do pracy w NGO – poziom zaawansowany"

autor(ka): Ewelina Markowska
2017-06-21, 08:55
bezpłatne
archiwalne
Chcecie, by praca w zespole Waszej organizacji przebiegała sprawniej i jesteście gotowi, by skorzystać w tym celu z różnych aplikacji? Zastanawiacie się, czy media społecznościowe mogą wspomóc Wasze działania? A może jesteście pewni, że tak, brakuje Wam tylko wiedzy w tym zakresie? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście "tak", to seminarium jest dla Was. Zapraszamy 10 lipca (poniedziałek), po wcześniejszym zgłoszeniu chęci udziału.

Stowarzyszenie BORIS zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli organizacji działających na rzecz mieszkańców Warszawy na bezpłatne seminarium "Narzędzia Social Media przydatne do pracy w NGO – poziom zaawansowany", które odbędzie się 10 lipca (poniedziałek) w godz. 15.00-18.00 w Warszawie.

Podczas seminarium zostaną omówione następujące zagadnienia:

- w zakresie organizacji czasu, planowania pracy, współpracy w zespole: Hootsuite, Trello, Freedcamp, Slack, Tweetdeck

- w zakresie tworzenia treści/grafik/gifów: Canva, Pixlr, edytujfotke.pl, Bazy CC0, giphy.com, Emoji, Pocket, bit.ly, smallpdf.com

- w zakresie monitoringu organizacji w internecie: Brand24, Sotrender

Podczas seminarium poruszony zostanie również wątek podstawowych zasad komunikacji w sieci, jednak będzie to zdecydowanie wiedza w "pigułce". Chętne osoby na seminarium, których wiedza z zakresu social media jest na poziome podstawowym, prosimy o zapoznanie się z nagraniami z webinariów, które poprowadziła w minionych miesiącach Olimpia Jenczek, jako wstęp do seminarium na temat narzędzi:

Więcej nagrań znajdziecie tutaj warszawa.ngo.pl/webinaria

Osoba prowadząca: Olimpia Jenczak

Zgłoszenia:

Na Państwa FORMULARZ ZGŁOSZENIA czekamy do 29 czerwca 2017. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na seminarium otrzymają potwierdzenie drogą mailową dnia 30 czerwca 2017. Proszę przeglądać SPAM

Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, , 22-890-94-49 wew. 11

Seminarium realizowane jest przez Stowarzyszenie BORIS w ramach projektu „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych”.współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: Stowarzyszenie BORIS, Warecka 4/6, 00-040 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-07-10
Organizator:

Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS

Adres:

Warecka 4/6, 00-040 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 624 02 80

E-mail:

boris@boris.org.pl

Www:

http://www.boris.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • PR, promocja, wizerunek