Przejdź do treści głównej

Zgłoś się do zespołu OFIP-u! [patronat ngo.pl]

autor(ka): OFOP
2017-06-20, 13:50
użytkownik
archiwalne
VII OFIP 2014 Fot. Marta Zabłocka
Szukamy wolontariuszek i wolontariuszy, którzy pomogą nam w przygotowaniu tegorocznego OFIP-u! Dołącz do zespołu osób pracujących przy największym forum obywatelskim w naszym kraju.

Co trzy lata we wrześniu Warszawa staje się stolicą NGO! W tym roku chcemy zawładnąć miastem w piątek i sobotę 8-9 września.

W tych dniach na forum na Uniwersytecie Warszawskim gościć będziemy ponad tysiąc osób. A w sobotę na Krakowskim Przedmieściu w pobliżu Uniwersytetu stanie miasteczko 90 namiotów ze sceną i przestrzenią wspólną, gdzie będzie można spotkać ekipy organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Odwiedzi je kilka tysięcy osób, warszawiaków, gości i turystów.

Dzięki OFIP-owi przedstawiciele organizacji z całego kraju mogą dyskutować podczas forum na UW o tym, co udało się osiągnąć w trzecim sektorze i planować strategiczne działania na przyszłość. Ponadto będą mieli możliwość prezentowania tego, czym się zajmują mieszkańcom stolicy, przy okazji promując działalność w organizacjach i zakładanie własnych. W poprzednich edycjach Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych w ten sposób zaprezentowało się ponad pół tysiąca organizacji.

Zadania

Do zadań wolontariuszek i wolontariuszy w tym czasie należeć będzie m.in.: pomoc przy przeprowadzeniu wydarzenia (obsługa sal, pomoc przy stoiskach), pomoc przy działaniach promocyjnych, animacja oraz koordynacja wydarzeń, pomoc w biurze OFIP-u, redagowanie informacji i relacji, kontakt z organizacjami, rejestracja i obsługa gości podczas Forum, udzielanie informacji indywidualnie i z punktów informacyjnych, dbanie o porządek, pomoc techniczna.

Co oferujemy

Osobom, które będą z nami współpracować oferujemy: umowę wolontariacką, zaliczenie praktyk akademickich, referencje, szkolenia i warsztaty, spotkania z ludźmi związanymi z III sektorem, bezcenne doświadczenie w pracy przy organizacji i obsłudze dużego ogólnopolskiego wydarzenia, pracę z ludźmi, którzy tak jak Ty posiadają zapał i energię.

Jeśli ta oferta cię zainteresowała i chcesz współpracować z nami przy organizacji ósmej edycji OFIP-u, poznać ludzi i pracę od kuchni w dużej organizacji pozarządowej przy takim wydarzeniu, wypełnij:

FORMULARZ WOLONTARIAT.

Jeśli masz pytania związane związane z zaangażowaniem się w to wydarzenie, napisz do naszej koordynatorki wolontariatu Kasi Sztarbały:

Czekamy na Ciebie!

Zespół VIII OFIP-u


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: OFIP
Miejsce: Uniwersytet Warszawski i Krakowskie Przedmieście, Warszawa,
Data wydarzenia: od 2017-06-30 do 2017-09-09
Organizator:

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP

Adres:

Strzelecka 3 12, 03-433 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie

Tel.:

22 416 40 30

E-mail:

ofop@ofop.eu

Www:

http://www.ofop.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • organizacje wspierające
  • wolontariat
  • wolontariusze