Przejdź do treści głównej

Konsultacje programu Polska dla Młodych

autor(ka): Organizatorzy
2017-06-19, 15:59
archiwalne
Gabinet Cieni Platformy Obywatelskiej RP i Instytut Obywatelski zapraszają do udziału w konsultacjach programowych Gabinetu Cieni Platformy Obywatelskiej RP - Polska dla młodych. Spotkanie będzie dotyczyło propozycji zmian w polityce młodzieżowej oraz przyszłych działań na rzecz młodych. Współorganizatorem wydarzenia jest Instytut Obywatelski. Konsultacje odbędą się 29 czerwca 2017 r. w Warszawie.

Konsultacje odbędą się w godz. 12.00 – 14.30 w Sejmie RP w Warszawie przy ul. Wiejskiej 4/6/8 (s. 24, budynek G).

Gabinet Cieni Platformy Obywatelskiej RP oraz Instytut Obywatelski dokładają starań, aby zapewnić forum dla otwartej dyskusji publicznej. W Warszawie chcemy z Państwem rozmawiać o potrzebach i problemach młodych Polaków.

Jakich zmian potrzebuje polityka młodzieżowa w Polsce? Jak popularyzować uczestnictwo młodych w życiu publicznym? Czego oczekują młodzi i jak można ich potrzeby spełnić? Jak wygląda współczesny świat widziany oczami młodych? - to tylko niektóre z pytań, na które postaramy się znaleźć odpowiedzi.

Do dyskusji w I części spotkania zaprosiliśmy wybitnych ekspertów i przedstawicieli organizacji zajmujących się sprawami młodych, m.in. prof. Krystynę Szafraniec, Michała Boniego i Michała Kłopockiego. W II części spotkania oddamy głos Państwu. Chcemy wspólnie z uczestnikami konsultacji przedyskutować założenia nowej polityki młodzieżowej tak, aby w pełni odpowiadały on oczekiwaniom młodych.

Prosimy o potwierdzenie udziału do 26 czerwca br. +48 22 459 64 41, .


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Inf. nadesłana
Data wydarzenia: 2017-06-29
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • edukacja
  • młodzież
  • partnerstwo
  • partycypacja
  • współpraca z administracją