Przejdź do treści głównej

7. Targi CSR odbędą się 12 kwietnia 2018 roku

autor(ka): Agnieszka Siarkiewicz
2017-06-16, 11:22
użytkownik
archiwalne
7. edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu, zrównoważonemu rozwojowi - Targów CSR - odbędzie się 12 kwietnia 2018 roku. Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach wystawcy i zwiedzający spotkają się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu już po raz 7. zorganizuje Targi CSR. Kolejna edycja największego tego typu wydarzenia w Polsce odbędzie się 12 kwietnia 2018 roku. Temat przewodni targów to współpraca.

- Targi CSR to wyjątkowe wydarzenie, łączące świat CSR-u w Polsce. Przestrzeń dyskusji, prezentacji dokonań firm i organizacji w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu, często inkubator nowych pomysłów i partnerstw, a czasem także początek nowych ścieżek zawodowych CSR-owców. Zależy nam, by w ciekawy sposób przedstawić najważniejsze polskie inicjatywy w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. To jedyne takie wydarzenie konferencyjno-targowe w Polsce i już dziś serdecznie zapraszamy do współpracy - mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Część wystawiennicza będzie okazją do omówienia społecznego zaangażowania firm, miejscem do prezentacji dobrych praktyk, spotkania z interesariuszami: klientami, partnerami biznesowymi czy pracownikami firm. Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu firmy zyskują możliwość wymiany doświadczeń biznesowych, networkingu, komunikacji.

Z kolei część merytoryczna 7. edycji wydarzenia będzie dotyczyć szeroko pojętej współpracy biznesu i jego otoczenia. To właśnie temu zagadnieniu zostaną poświęcone kluczowe wystąpienia, prelekcje i warsztaty.

Więcej informacji o 7. Targach CSR:

Aktualne informacje o 7. Targach CSR na Facebooku: https://www.facebook.com/events/228660914292862/

Hashtag wydarzenia: #TargiCSR

Kontakt w sprawach organizacyjnych: Marcin Grzybek, menedżer projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, , tel. 22 627 18 71

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Poprzednia edycja

6. Targi CSR odbyły się 17 listopada 2016 roku. Udział w wydarzeniu wzięło udział ponad 2000 osób. W tym dniu swoje działania i usługi w zakresie CSR zaprezentowało 70 firm i organizacji. Odbyło się 6 paneli dyskusyjnych i spotkań z gośćmi, na Targach zostali ogłoszeni finaliści projektu „Edukacyjne działania biznesu. Lista najbardziej znaczących inicjatyw” (czytaj więcej).

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Organizator:

Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Adres:

Szpitalna 5 20, 00-031 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 627 18 71

E-mail:

biuro@fob.org.pl

Www:

http://www.odpowiedzialnybiznes.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • CSR odpowiedzialny biznes
  • współpraca z biznesem