Przejdź do treści głównej

Debata: Czy wolontariatowi potrzebny jest rozgłos?

autor(ka): Joanna Stachurska
2017-06-14, 16:28
archiwalne
Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz organizatorów wolontariatu na debatę, która odbędzie się 26 czerwca br. o godzinie 11.00 w miejscu przyjaznym wolontariatowi - Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11.

Podczas debaty będzie można zapoznać się z opiniami ekspertów wolontariatu jak również doświadczonych w tej dziedzinie przedstawicieli organizacji działających i współpracujących z wolontariuszami. Poruszymy m.in. kwestie: czy warto promować wolontariat? Czy ludzka dobroć, chęć pomagania, gotowość do działań społecznych potrzebuje rozgłosu? Jeśli tak – to jak to robić? Jeśli nie - to dlaczego. Przyjdź i zabierz głos, poznaj opinie innych.

W debacie udział wezmą: Marta Kukowska i Magdalena Marczakiewicz. Poprowadzi ją Patrycja Michońska – dziennikarka radiowa i telewizyjna

Marta Kukowska Ekspert w zakresie zarządzania wolontariatem w instytucjach kultury oraz obszarami związanymi z budowaniem społeczeństwa obywatelskiego i odpowiedzialności społecznej. Autorka książki „Przepis na wolontariat”, pierwszego podręcznika do zarządzania wolontariatem w instytucjach kultury. Prekursorka i pomysłodawczyni programu „Wolontariat w kulturze” realizowanego przez Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie, Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy i Narodowe Centrum Kultury.

Magdalena Marczakiewicz Od lat związana z agencją reklamową IQ Marketing na stanowisku PR i CSR Manager, wspiera rozwój wolontariatu pracowniczego na polskim rynku. Ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie PR, marketingu i reklamy. Na co dzień zajmuje się komunikacja wewnętrzną i zewnętrzną firmy, współpracuje z dziennikarzami, teamami kreatywnymi oraz przedstawicielami biznesu i organizacji pozarządowych. Koordynuje projekty wizerunkowe, marketingowe i społeczne.

Organizatorem debaty jest: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w debacie, prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 22 czerwca br. wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclPNnU5vTZN23u7-lcAXa1B4G6VGih8DcclG8Tian--TQLZQ/viewform

Szczegółowych informacji dot. debaty udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu
Miejsce: Centrum Myśli Jana Pawła II , Foksal 11, 00-327 Warszawa, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-06-26
Organizator:

Stowarzyszenie "Centrum Wolontariatu"

Adres:

Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 635 27 73

Faks:

22 635 46 02 wew. 34

E-mail:

warszawa@wolontariat.waw.pl

Www:

http://www.wolontariat.waw.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny
  • organizacje pozarządowe
  • społeczeństwo obywatelskie
  • wolontariat
  • wolontariusze