Przejdź do treści głównej

Nabór LIFE 2017 – konsultacje wniosków

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-06-08, 17:19
archiwalne
W związki ze zbliżającym się terminem składania wniosków LIFE do Komisji Europejskiej w dniach 19-30 czerwca 2017 r. planowane są konsultacje w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania się z konkretnymi propozycjami projektów na rozmowy z naszymi ekspertami. Konsultacje będą miały charakter indywidualnego spotkania, w trakcie którego chętnie udzielimy Państwu więcej informacji nt. wymogów KE w Naborze LIFE 2017 oraz przedyskutujemy cel i zakres przygotowanego przez Państwa projektu LIFE.

Zgłoszenia na indywidualne konsultacje prosimy kierować na adres: , więcej informacji pod numerem tel. +22 45 90 402. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Konsultacje wniosków skierowane są przede wszystkim do tych z Państwa, którzy są już w trakcie pisania wniosku do KE i zamierzają ubiegać się o dofinansowanie w naborze 2017 r. W przypadku braku możliwości uczestniczenia w konsultacjach w ww. okresie, prosimy o informacje o chęci odbycia takich konsultacji w innym dogodnym dla Państwa terminie.

Sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Budowy Potencjału LIFE LIFE14 CAP/PL/000011.

 


Data wydarzenia: od 2017-06-19 do 2017-06-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • klimat
  • ochrona przyrody