Przejdź do treści głównej

Spotkanie dotyczące reformy prawa ochrony danych osobowych

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2017-05-19, 14:14
archiwalne
29 maja 2017 r. (poniedziałek) w godzinach 12:00 – 13:30 w Ministerstwie Cyfryzacji (ul. Królewska 27, Warszawa) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych zainteresowanych tematyką unijnej oraz krajowej reformy ochrony danych osobowych.

Celem spotkania jest prezentacja założeń przygotowywanych w Ministerstwie Cyfryzacji aktów prawnych oraz udzielenie odpowiedzi na zadawane przez organizacje pytania. Jest to kolejne spotkanie z podmiotami zainteresowanymi reformą ochrony danych osobowych, realizujące cel zapewnienia pełnej transparentności procesowi tworzenia nowych krajowych przepisów o ochronie danych osobowych.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie w terminie do 23 maja 2017 r. zgłoszenia swojego udziału w spotkaniu na adres email: . Zgłoszenia doręczone po wskazanym terminie, nie będą uwzględniane.

W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika oraz organizację, którą reprezentuje. Prosimy o wskazywanie maksymalnie dwóch przedstawicieli z każdej organizacji.

Spotkanie będzie transmitowana on-line na stronie internetowej Ministerstwa Cyfryzacji.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Ministerstwa Cyfryzacji
Data wydarzenia: 2017-05-29
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dane osobowe
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • prawo
  • współpraca z administracją