Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Spotkanie specjalistyczne "Inspiracja i nawigacja - rozwój projektów z zakresu edukacji kulturalnej"

autor(ka): Joanna Krasnodębska
2017-05-18, 08:55
bezpłatne
archiwalne
Stowarzyszenie zaprasza na bezpłatne spotkanie specjalistyczne „Inspiracja i nawigacja - rozwój projektów z zakresu edukacji kulturalnej”, które odbędzie się 25 maja 2017 w godz. 15.30 - 18.30 w Warszawie przy ul. Wareckiej 4/6

Jesteś członkiem organizacji pozarządowej działającej na rzecz mieszkańców Warszawy zajmującej się edukacją kulturalną? Chcesz zwiększyć swoje szanse w uzyskiwaniu dotacji na działania z tego zakresu? Szukasz inspiracji i chcesz zadbać o jakość podejmowanych działań? Przyjdź na spotkanie specjalistyczne, dzięki któremu jesienią będziesz mógł wziąć udział w serii wyjątkowych szkoleń.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych i Warszawski Program Edukacji Kulturalnej zapraszają przedstawicielki i przedstawicieli organizacji pozarządowych zajmujących się edukacją kulturalną na bezpłatne spotkanie specjalistyczne poświęcone jakości działań kulturalnych realizowanych w konkursach miejskich.

Podczas spotkania:

- dowiesz się, jakie są najważniejsze aspekty dbania o jakość podejmowanych działań;

- weźmiesz udział w sesji, podczas której zaplanujesz rozwój własnych pomysłów;

- pomożesz w tworzeniu programu jesiennych szkoleń wspierających merytorycznie Twoje pomysły oraz uzyskasz pierwszeństwo udziału;

Gościem specjalnym będzie Edyta Ołdak ze Stowarzyszenia z Siedzibą w Warszawie, artystka i animatorka kultury z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów z zakresu edukacji kulturalnej.

Spotkanie poprowadzi Joanna Kubicka, związana ze Specjalizacją Animacja Kultury w Instytucie Kultury Polskiej UW, prezeska Stowarzyszenia Katedra Kultury, facylitatorka w projektach społecznych i kulturalnych.

Szczególnie zapraszamy młode, nastawione na rozwój organizacje, które planują starać się o dotacje w konkursie miejskim „Edukacja kulturalna” i chcą wziąć udział w cyklu szkoleń podnoszących jakość planowanych działań.

Spotkanie odbywa się w ramach Laboratorium Edukacji Kulturalnej Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

By zapisać się na spotkanie należny wypełnić formularz zgłoszeniowy

https://crm.boris.org.pl/rejestracja/spotkaniespecjalistyczne-boris-25.05.2017

Osoba do kontaktu - Ewelina Markowska 22 620 31 92 wew 11
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: siedziba Stowarzyszenia BORIS, Warecka 4/6, 00-041 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-05-25
Organizator:

Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS

Adres:

Warecka 4/6, 00-041 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

22 620 31 92 wew 11

E-mail:

boris@boris.org.pl

Www:

http://www.boris.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja kulturalna
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • kultura
  • pisanie projektów
  • zarządzanie