Przejdź do treści głównej

Kajakiem z Mazur do Warszawy, czyli VII Recykling Rejs [patronat ngo.pl]

autor(ka): Dominik Dobrowolski
2017-05-17, 12:42
użytkownik
archiwalne
Tegoroczny Recykling Rejs dopięty na ostatni guzik. Jak zawsze wyprawa organizowana jest przez ekologa - Dominika Dobrowolskiego razem z Fundacją PlasticsEurope Polska, partnerem wyprawy jest Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań, a patronem medialnym, jak co roku - portal ngo.pl.

Start już 5 czerwca w Węgorzewie, a 19 czerwca finał na Wiśle w Warszawie przy plaży koło wejścia do Portu Czerniakowskiego. Wyprawa oczywiście otwarta, każdy może się dołączyć do wiosłowania, żeglowania, spływania, sprzątania brzegów, wyciągania śmieci z trzcin i szuwarów oraz nurkowania. Szczegóły wyprawy na stronie www.recykling-rejs.pl, na której będą m.in. zamieszczane na bieżąco zdjęcia i relacje z trasy.

"Dziękuję mediom (oczywiście także ngo.pl) i samorządom, które pomagają nagłośnić potrzebę rozwoju recyklingu i selektywnej zbiórki, co jest najlepszą metodą na ochronę oceanów, mórz, jezior i rzek przed odpadami" – mówi pomysłodawca wypraw, Dominik Dobrowolski.

To już 7. wyprawa. Zajrzyjcie, jak wyglądały wcześniejsze Recykling Rejsy: Odra 2011, Wisła 2012, Przez Polskę 2013, Warszawa-Berlin 2014, Bałtyk 2015 , Pętla Żuławska i Toruńska 2016.


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Dominik Dobrowolski
Miejsce: Węgorzewo, Giżycko, Mikołajki, Pisz, Nowogród, Ostrołęka, Warszawa
Data wydarzenia: od 2017-06-05 do 2017-06-19
Organizator:

Dominik Dobrowolski

E-mail:

dominik@cycling-recycling.eu

Www:

http://www.recykling-rejs.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • recykling
  • turystyka, podróże