Przejdź do treści głównej

Konsultacje strategii #Warszawa2030 w plenerze

autor(ka): Urząd m.st. Warszawy
2017-05-12, 14:36
archiwalne
W weekend, 13 i 14 maja, zapraszamy mieszkańców do ostatnich już z cyklu punktów konsultacyjnych. Tym razem o projekcie strategii rozwoju Warszawy do 2030 roku będziemy rozmawiać na terenie stołecznych parków.

Plenerowy punkt konsultacyjny w sobotę, 13 maja, odbędzie się w godz. 11.00 - 15.00 w Parku im. Stefana Żeromskiego (plac Wilsona). Natomiast w niedzielę, 14 maja, w godz. 12.00 - 16.00 zapraszamy mieszkańców do punktu w Parku Moczydło (okolice ulic Deotymy i Górczewskiej), gdzie będzie się również odbywał Wielki Piknik Historyczny „Królewska Wola. Tutaj wybierano królów”. Spotkania te zamykają cykl punktów konsultacyjnych.

W punktach z mieszkańcami będą rozmawiać urzędnicy pracujący nad strategią, dzięki czemu z pierwszej ręki będzie można dowiedzieć się więcej o jej założeniach. Animatorzy będą zachęcali mieszkańców do odwiedzin, a wielkie papierowe infografiki posłużą jako przestrzeń do składania uwag. Dla chętnych przygotowano również psychotest o Warszawie w 2030 roku. Mobilne punkty stanowią część konsultacji, które potrwają do 15 maja. Tych, którym nie uda się dotrzeć zachęcamy do zgłaszania uwag poprzez elektroniczny formularz, a także pisemnie w urzędach dzielnic - są tam specjalne urny w Wydziałach Obsługi Mieszkańców.

Zakończenie konsultacji

W poniedziałek, 15 maja, o godz. 17.30 zapraszamy do Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56) na ostatnie tematyczne spotkanie konsultacyjne poświęcone czwartemu celowi strategicznemu „Innowacyjne środowisko”. Dyskusja skupi się na kreatywnym i innowacyjnym potencjale miasta oraz obecności na rynkach zagranicznych. Spotkanie to kończy ponad miesięczny cykl konsultacji. Prosimy o rejestrację. Wystarczy wysłać maila z tytułem spotkania, imieniem i nazwiskiem na adres: . Podczas debaty zapewniamy opiekę nad dziećmi, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak: pętla indukcyjna, audiodeskrypcja oraz tłumacz języka migowego. Tych, którym nie uda się dotrzeć, zapraszamy do oglądania transmisji online.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem strategii i przewodnikiem po pracach nad strategią.

Więcej informacji: www.2030.um.warszawa.pl i konsultacje.um.warszawa.pl


Informacja pochodzi z serwisu ngo.um.warszawa.pl

Źródło: Urząd m.st. Warszawy
Data wydarzenia: od 2017-05-13 do 2017-05-14
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • miasto
  • partnerstwo
  • współpraca z administracją