Przejdź do treści głównej

Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej - zgłoszenia

autor(ka): Urząd m.st. Warszawy
2017-05-11, 15:20
archiwalne
Realizujesz projekty z edukacji kulturalnej? - Urząd m.st. Warszawy czeka na Twoje zgłoszenie! Celem Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej jest promocja najlepszych projektów z zakresu edukacji kulturalnej realizowanych w Warszawie. Nagroda przyznawana jest corocznie za najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej. Konkurs dotyczy projektów zrealizowanych do 25 czerwca 2017 roku.

Konkurs ma charakter otwarty. W konkursie może startować animator, edukator, nauczyciel, który w Warszawie zrealizował program lub projekt edukacji kulturalnej do końca 25 czerwca 2017 roku. Wniosek może zgłosić każdy podmiot, w tym: instytucja kultury, placówka oświatowa, organizacja pozarządowa, uczelnia, firma lub osoba fizyczna. Nagroda na najlepszy projekt Edukacji Kulturalnej ma charakter finansowy, pula nagród wynosi 100.000 zł.

Każdego roku konkurs cieszy się dużą popularnością, a laureaci z ubiegłych lat wymieniają to wyróżnienie wśród swoich znaczących osiągnięć. To dla nas powód do dumy. Najważniejsze są jednak efekty ich działań – czyli fakt, że w teatrach, muzeach, domach kultury, bibliotekach, szkołach, organizacjach pozarządowych i innych miejscach realizowane są jakościowe projekty i programy edukacji kulturalnej.

Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca 2017 roku.

Formularz elektroniczny http://konkurs.edukacjakulturalna.pl

Regulamin: www.edukacjakulturalna.pl

Dla osób, które pierwszy raz będą składać wnioski przygotowano warsztaty 24.05 we WCIES.


Informacja pochodzi z serwisu ngo.um.warszawa.pl

Źródło: Urząd m.st. Warszawy
Data wydarzenia: od 2017-05-11 do 2017-06-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • edukacja kulturalna
  • kultura i sztuka
  • oświata
  • współpraca z administracją