Przejdź do treści głównej

Moja strefa komfortu - spotkanie z Małgorzatą Foremniak

autor(ka): Monika Nowak
2017-04-21, 15:02
archiwalne
Fundacja Centrum Praw Kobiet zaprasza na spotkanie inauguracyjne, otwierające cykl Moja strefa komfortu. Gościem będzie niezwykła osoba, kobieta o wielkim sercu, Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, pani Małgorzata Foremniak. Spotkanie odbędzie się dnia 26 kwietnia 2017 r. o godzinie 18.00. na ul. Pięknej 66A lokal 10.

Projekt Moja strefa komfortu

Jeśli czujesz, że znajdujesz się w kryzysie, twoje poczucie własnej wartości jest niskie. Odczuwasz smutek, przygnębienie, lęk, żal, obojętność. Towarzyszy Ci uczucie bezradności i osamotnienia. Czujesz, że nie funkcjonujesz prawidłowo w sferze społecznej, rodzinnej oraz zawodowej. Jeśli masz trudności w nawiązywaniu kontaktów oraz skłonność do izolacji. Jeśli jesteś ciekawa niezwykle interesujących spotkań z osobami, które chcą osobiście podzielić się swoją historią to w imieniu Fundacji Centrum Praw Kobiet, zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, otwierające cykl

Moja strefa komfortu

które odbędzie się dnia 26 kwietnia 2017 r o godzinie 18.00. na ul. Pięknej 66A lokal 10.

Gościem będzie niezwykła osoba, kobieta o wielkim sercu, Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna pani

Małgorzata Foremniak.

Fundacja Centrum Praw Kobiet spotkaniem z panią Małgorzatą Foremniak rozpoczyna projekt Moja strefa komfortu, którego ideą jest zapoznanie kobiet z tematyką, która jest ciekawa, interesująca i będzie stanowić punkt wyjścia dla aktywowania i eksplorowania nieznanych dotąd obszarów działalności. Udział w spotkaniach może mieć dla każdej uczestniczki wymiar symboliczny – dać poczucie wyjątkowości, ponieważ nie co dzień mają okazję poznać popularne i lubiane osoby, które będą gośćmi cyklu.

Serdecznie zapraszamy do spotkań z cyklu Moja strefa komfortu

Zapisy na spotkanie: tel. 22 622 25 17, e-mail.

26 kwietnia 2017 (środa)

Godz. 18.00.

Centrum Praw Kobiet

Ul. Piękna 66A lok. 10 Warszawa


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: materiały własne
Miejsce: Centrum Praw Kobiet, Ul. Piękna 66A lok. 10, Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-04-26
Organizator:

Fundacja Centrum Praw Kobiet

Adres:

Wilcza 60 lok. 19, 00-679 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 622 25 17

E-mail:

sekretariat@cpk.org.pl

Www:

http://www.cpk.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kobiety
  • rozwój osobisty