Przejdź do treści głównej

Warszawa. Szkolenie „Rozwój kompetencji poprzez wolontariat - narzędzia coachingowe w pracy koordynatora wolontariatu”

autor(ka): Joanna Stachurska
2017-04-20, 08:53
bezpłatne
Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza na kolejne szkolenie adresowane do warszawskich koordynatorów wolontariatu pt. „Rozwój kompetencji poprzez wolontariat - zastosowanie narzędzi coachingowych w pracy koordynatora wolontariatu”. Bezpłatne szkolenie odbędzie się 29 kwietnia (sobota) od 10.00 -15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9b.

Podczas szkolenia spojrzymy na wolontariat jako sposób do rozwoju różnorodnych kompetencji i sprawdzimy jak można wykorzystać wybrane narzędzia coachingowe w procesie ich diagnozowania, nabywania czy wzmacniania.

Zapraszamy koordynatorów, którzy chcą, w bardziej świadomy sposób, wspierać swoich wolontariuszy w procesie rozwoju kompetencji przez wolontariat i zwiększać dzięki temu ich zaangażowanie.

Podczas szkolenia uczestnicy i uczestniczki:

  • poznają wybrane narzędzia wspierające prowadzenie rozmów diagnozujących predyspozycje oraz luki kompetencyjne wolontariuszy,
  • przećwiczą prowadzenie rozmów rozwojowych z wolontariuszami,
  • zapoznają się z wybranymi narzędziami przydatnymi w przełamywaniu trudności i rozwiązywaniu problemów.

Adresaci szkolenia Szkolenie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy, którzy posiadają już doświadczenie w kierowaniu pracą wolontariuszy i chcą tę wiedzę pogłębić. W miarę dostępności miejsc zapraszamy także osoby średniozaawansowane w pracy z ochotnikami i jak i początkujących.

Termin i miejsce szkolenia: 29 kwietnia (sobota) w godzinach 10.00 -15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9b.

Prowadzenie Anna Żelazowska-Kosiorek - Trenerka, facylitatorka, badaczka. Warszawianka. Od 15 lat związana z sektorem organizacji pozarządowych (min. z takimi organizacjami, jak Stowarzyszenie BORIS, Stowarzyszenie CAL, Sieć SPLOT, Federacja MAZOWIA) - szczególnie w zakresie działań wspierających rozwój kompetencji liderów i wolontariuszy NGOs oraz budowania współpracy organizacji i samorządu. Posiadaczka Certyfikatu I Stopnia Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Obecnie - Koordynatorka programu „Bezpieczny Staż” w Fundacji Robinson Crusoe, wspierającej usamodzielnianie młodzieży z domów dziecka i rodzin zastępczych.

Zgłoszenie na szkolenie Osoby zainteresowane szkoleniem, prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 27 kwietnia br. wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFGam-CdRe9tggt4kvAvoLww_WtT1q8uYLHJjLoUPCBd4LkA/viewform

Szczegółowych informacji dot. szkolenia udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu, Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-04-29
Organizator:

Stowarzyszenie "Centrum Wolontariatu"

Adres:

Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 635 27 73

Faks:

22 635 46 02 wew. 34

E-mail:

warszawa@wolontariat.waw.pl

Www:

http://www.wolontariat.waw.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • coaching
  • wolontariat
  • zarządzanie