Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Seminarium "Umowy zlecenia, umowy o dzieło, przepisy i praktyka"

autor(ka): Ewelina Markowska
2017-04-14, 08:56
bezpłatne
archiwalne
Stowarzyszenie BORIS zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli organizacji działających na rzecz mieszkańców Warszawy na bezpłatne seminarium poświęcone zagadnieniom zawierania umów cywilno-prawnych w organizacjach pozarządowych, które odbędzie się 27 kwietnia w godz. 16.30-19.30.

Od stycznia 2017 zmieniły się przepisy dotyczące minimalnego wynagrodzenia oraz zasad zawierania umów. Na spotkaniu dokładnie je omówimy w teorii i praktyce.

Przekażemy także informacje o najczęstszych błędach organizacji popełnianych przy zawieraniu umów cywilnoprawnych oraz udostępnimy przykłady przydatnych dokumentów.

Osoba prowadząca: Barbara Hermak, księgowa Stowarzyszenia BORIS, wieloletni praktyk w księgowości organizacji pozarządowych.

Zgłoszenia:

Na Państwa FORMULARZ ZGŁOSZENIA czekamy do 23 kwietnia 2017. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na seminarium otrzymają potwierdzenie drogą mailową dnia 24 kwietnia 2017.

Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, , 22-890-94-49 wew 11

Seminarium realizowane jest przez Stowarzyszenie BORIS, w ramach projektu „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych”.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: Stowarzyszenie BORIS, Warecka 4/6, 00-040 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-04-27
Organizator:

Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS

Adres:

Warecka 4/6, 00-040 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 624 02 80

E-mail:

boris@boris.org.pl

Www:

http://www.boris.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kadry, zespół, zatrudnienie
  • księgowość
  • prawo