Przejdź do treści głównej

Wtopa Night

autor(ka): Justyna Bendowska
2017-03-16, 14:01
archiwalne
Najgorsze co w naszej działalności może nas spotkać to nie porażka, ale brak wytrwałości. Z porażki możemy wyciągnąć kilka życiowych lekcji, które w końcu pozwolą nam osiągnąć sukces. Przyjdź i posłuchaj tych, którym się udało albo zainspiruj innych swoją historią. Czekamy na Ciebie 22 marca, o godz. 18.15 w Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Michała Paca 40. Wstęp bezpłatny.

W 160 – krajach sprzedawany jest słynny WD-40. Jego twórca, N. Larsen zawarł w nazwie historię swojej porażki. Skrót WD-40 pochodzi od „water displacement – 40th attempt”, co dosłownie oznacza „wyparcie wody – 40 próba”

9000 razy spudłował Michael Jordan. Choć przegrał prawie 300 meczów, dziś uważany za jednego z najlepszych graczy NBA.

12 prób podjęła J.K. Rowling zanim wydała „Harrego Pottera”. Pierwsza książka sprzedała się w nakładzie 400 milionów egzemplarzy, autorka zaś została uznana za 2 najbogatszą kobietę show-biznesu wg Forbesa.

302 razy Walt Disney usłyszał „nie” od inwestorów zanim otworzył Disneyland. „Ojciec” najsłynniejszej na świecie myszy w wieku 22 lat został zwolniony z dziennika "Missouri" za to, że był "mało kreatywny i brakowało mu wyobraźni".

ZASTANAWIASZ SIĘ PEWNIE JAK WYGLĄDAŁBY ŚWIAT, GDYBY TYLU WYBITNYCH LUDZI NIE WYCIĄGAŁO WNIOSKÓW ZE SWOICH NIEPOWODZEŃ I NIE PODJĘŁO KOLEJNYCH PRÓB? MOŻE SAM JESTEŚ JEDNYM Z TYCH, KTÓRZY PORAŻKĘ PRZEKULI W SUKCES? PRZYJDŹ, POSŁUCHAJ I PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ HISTORIĄ PODCZAS SPOTKANIA

WTOPA NIGHT

NASZYMI GOŚĆMI BĘDĄ:

MAREK JURKIEWICZ, ZAŁOŻYCIEL INFOPRACA.PL ORAZ PIOTR PAWŁOWSKI, PREZES INTEGRACJI

Spotykamy się 22 marca, o godz. 18.15 w Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Michała Paca 40.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Ashoka
Miejsce: Centrum Aktywności Lokalnej, Paca 40, 04-386 Warszawa, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: 2017-03-22
Organizator:

Fundacja Ashoka - Innowatorzy Dla Dobra Publicznego

Adres:

Ul. Michała Paca 40, 04-386 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

795855888

E-mail:

info_pl@ashoka.org

Www:

http://ashoka-cee.org/poland/en/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozwój osobisty