Przejdź do treści głównej

V edycja minigrantów - czyli konkursu na wsparcie lokalnych projektów na terenie objętym ZPR

autor(ka): Paulina Wróbel
2017-03-15, 13:47
archiwalne
Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL zaprasza mieszkańców, grupy nieformalne, organizacje, instytucje oraz wszystkich zainteresowanych, działających na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m. st. Warszawy, do udziału w konkursie na wsparcie lokalnych projektów!

MINIGRANTY NA DZIAŁANIA LOKALNE!

Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL zaprasza mieszkańców, grupy nieformalne, organizacje, instytucje oraz wszystkich zainteresowanych, działających na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m. st. Warszawy, do udziału w konkursie na wsparcie lokalnych projektów!

Zdobądź środki na realizację pomysłu, który ożywi Twoją okolicę!

Konkurs minigrantowy skierowany jest w szczególności do osób, które mają pomysły i chciałyby organizować różne działania lokalne, ale nie miały jeszcze okazji robić tego w praktyce. Zwycięskie projekty mogą otrzymać dofinansowanie do 2 500 zł, a ich realizatorzy wsparcie animatora CAL w zaplanowaniu i przeprowadzeniu działań. Co można zrobić w ramach takiego projektu? Na przykład rozkręcić sąsiedzką inicjatywę, zaplanować piknik lokalny, zasadzić na wiosnę kwiaty, założyć klub sąsiedzki, zorganizować warsztaty lub wystawę lokalnego artysty. Chodzi o to, aby wspólnie zaangażować się na rzecz swojej okolicy, zachęcić sąsiadów do działania i zainteresowania lokalnymi sprawami. Działania w ramach projektu powinny być skierowane do mieszkańców terenu objętego Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m. st. Warszawy w dzielnicach Praga-Południe, Praga-Północ, Targówek.

Nabór projektów w ramach piątej edycji konkursu będzie trwać w terminie 13.03 - 27.03 br., a kolejne edycje ogłaszane będą średnio raz na kwartał do końca 2018 roku. Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie internetowej: www.centrumpaca.pl/minigranty

Zostań Ambasadorem minigrantów w swojej społeczności!

Zachęcamy organizacje pozarządowe, instytucje i przedsiębiorstwa lokalne do współpracy i przekazywania informacji na temat konkursu mieszkańcom, grupom sąsiedzkim i innym podmiotom działającym na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji w Warszawie. Zainteresowanych dołączeniem do sieci Ambasadorów Minigrantów prosimy o kontakt:

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: MINIGRANTY
Data wydarzenia: od 2017-03-15 do 2017-03-27
Organizator:

Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej, CAL

Adres:

Paca 40, 04-386 Warszawa-Praga-Południe, woj. mazowieckie

Tel.:

22 121 59 10

E-mail:

biuro@cal.org.pl

Www:

http://www.cal.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • miasto
  • rewitalizacja
  • rozwój lokalny
  • rozwój regionalny