Przejdź do treści głównej

SCWO: Jak wdrożyć nowych członków i wolontariuszy, czyli internetowa gra symulacyjna Dzielnica Pozarządowa

autor(ka): Laura Raczyńska
2017-02-02, 09:40
użytkownik
archiwalne
Rekrutujecie nowych członków do Waszego stowarzyszenia? Wolontariusze chcą pomóc realizować misję Waszej fundacji? Skorzystajcie z internetowej gry symulacyjnej Dzielnica Pozarządowa, dzięki której nowi działacze będą mieli okazję zdobyć najważniejsze informacje o pracy w organizacjach pozarządowych i poczuć klimat trzeciego sektora!

Dzielnica Pozarządowa to gra internetowa symulująca pracę stowarzyszenia. Gracz wciela się w niej w osobę zarządzającą młodą organizacją, działającą lokalnie na terenie jednej z warszawskich dzielnic. Stowarzyszenie dysponuje ograniczonymi zasobami, ale jak to w życiu - ma całkiem spore ambicje! Symulacja pozawala zobaczyć z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się na co dzień mniejsze i większe stowarzyszenia oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat pracy trzeciego sektora. Gra adresowana jest zarówno do osób, które jeszcze nigdy nie miały styczności z NGO, ale i tych które zaraz zaczną pracę w fundacji lub stowarzyszeniu. Dzięki zróżnicowanym zadaniom, gracze będą mogli poznać podstawy zarządzania organizacją oraz dowiedzieć się, jakie obowiązki mogą na nich spoczywać w przyszłej pracy. W Dzielnicy Pozarządowej nie zabraknie również oryginalnych inspiracji oraz świeżych pomysłów na działania społeczne.

Podejmij wyzwanie i sprawdź się w roli lidera lokalnej organizacji na: http://ngo.starthere.pl/

Gra stworzona przez Federacja MAZOWIA w ramach projektu „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych” współfinansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa.


LOGOPoznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoŹródło: Federacja Mazowia
Organizator:

Federacja MAZOWIA

Adres:

Kredytowa 6 22, 00-062 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 652 22 66

Faks:

22 350 64 40

E-mail:

mazowia@mazowia.org.pl

Www:

http://www.mazowia.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kadry, zespół, zatrudnienie
  • władze organizacji
  • wolontariat
  • wolontariusze
  • zarządzanie