Przejdź do treści głównej

Aleppo czeka na Twoją pomoc!

autor(ka): UM Warszawa
2016-12-29, 15:18
użytkownik
archiwalne
Tragedia ludzi i zagłada miasta Aleppo rozgrywa się na oczach świata. Giną dorośli i dzieci, a ci którzy przeżyli stracili dach nad głową. Warszawa zachęca do finansowego wsparcia fundacji, które pomagają Syryjczykom.

W komunikacji miejskiej oraz galerii na stacji metra Świętokrzyska wyświetlany jest spot informujący o możliwości wpłaty pieniędzy na konto wybranej organizacji: PAH, PCPM, Fundacja Wolna Syria i Caritas.

- Obok dramatu mieszkańców Aleppo nie można przejść obojętnie – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent stolicy – Dlatego Warszawa włącza się w pomoc na jaką czekają Syryjczycy.

Wsparcie przeznaczone zostanie na materace, koce, pakiety z żywnością i inne artykuły, które pomogą uchodźcom przetrwać w zimowych warunkach. Pieniądze umożliwią także udzielanie pomocy medycznej i zapewnienie dachu nad głową dla wszystkich potrzebujących.

Jak przekazać pieniądze dla Aleppo dowiesz się na: www.um.warszawa.pl/aleppo


Źródło: UM Warszawa
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • obcokrajowcy, migranci
  • pomoc humanitarna