Przejdź do treści głównej

Warszawa, Milanówek, Poznań. Kolejna edycja akcji charytatywnej „Podaj łapę”

autor(ka): Organizatorzy
2016-10-24, 14:46
archiwalne
Wystartowała akcja charytatywna Maxi Zoo – „Podaj łapę”. To już druga edycja tego wydarzenia. Tym razem cały dochód ze sprzedaży dostępnych w sklepach sieci naklejek zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom, które specjalizuje się w dogoterapii.

W Maxi Zoo wszystko co robimy, robimy z miłości dla zwierząt. Dlatego też nie tylko dbamy o to, aby dostępne w naszych sklepach artykuły odpowiadały na potrzeby nawet najbardziej wymagających czworonogów, ale także zależy nam na tym, aby miłość do zwierząt szerzyć dalej. Dlatego też po zeszłorocznym sukcesie akcji „Podaj łapę”, w ramach której udało się zebrać i przekazać 30 tysięcy złotych nie wyobrażaliśmy sobie, żeby i w tym roku jej nie powtórzyć - mówi Bartłomiej Łętocha, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Maxi Zoo.

W ramach akcji „Podaj łapę” we wszystkich sklepach Maxi Zoo w Warszawie, Poznaniu oraz w Milanówku prowadzona jest sprzedaż naklejek charytatywnych, z których całkowity dochód przekazany będzie na rzecz Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom.

Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom specjalizuje się w prowadzeniu zajęć terapeutycznych z udziałem psów oraz w propagowaniu dogoterapii. Prowadzi nieodpłatne zajęcia terapeutyczne z udziałem psów (i kota) i wspomaga na co dzień zarówno dzieci jak i seniorów.

Terapia w asyście psa ma znaczący wpływ na poprawę samopoczucia i stanu zdrowia podopiecznych placówek, z którymi współpracujemy na co dzień. Psy są bezinteresowne i nie oceniają, a potrafią wywołać uśmiech na twarzy każdego bez względu na wiek. Dlatego też fundusze, które uda się zebrać w ramach akcji „Podaj łapę”, chcielibyśmy przeznaczyć na zajęcia terapeutyczne z dziećmi w Centrum Zdrowia Dziecka, jak i z Seniorami z Centrum Alzheimera w Warszawie – mówi Magdalena Nawarecka-Piątek, prezes Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom.

Aby wspomóc działalność Stowarzyszenia i umożliwić prowadzenie zajęć terapeutycznych wśród dzieci i seniorów wystarczy jedynie do 13 listopada odwiedzić jeden ze sklepów Maxi Zoo i za symboliczne pięć złotych zakupić specjalną naklejkę-łapkę.


Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: od 2016-10-24 do 2016-11-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • zwierzęta