Przejdź do treści głównej

Obywatelski Parlament Seniorów - nabór delagatów na II kadencję

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2016-08-19, 16:55
archiwalne
Pełnomocnik Zarządu Województwa Mazowieckiego ds. Polityki Senioralnej prowadzi rekrutację delegatów na II kadencję Obywatelskiego Parlamentu Seniorów (OPS). Sesja plenarna odbędzie się 1 października br. w Sejmie RP.

Zgłoszenia kandydatów organizacji pozarządowych zrzeszających seniorów (oprócz Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Gminnych Rad Seniorów i Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, które zostały już poinformowane) prosimy przekazać do Mazowieckiego Centrum Polityki na adres email: , lub pocztą tradycyjną na adres Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, ul. Nowogrodzka 62a, 02-002 Warszawa (liczy się data stempla pocztowego).

Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów – przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa mazowieckiego upływa dnia 25 sierpnia 2016 r.

Informacje na temat rekrutacji w tym zasady i deklaracja kandydata znajdują się na stronie internetowej www.seniorzy.mcps.com.pl w zakładce aktualności.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Data wydarzenia: od 2016-08-19 do 2016-08-25
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • integracja społeczna
  • seniorzy