Przejdź do treści głównej

Raport „Kondycja warszawskiego sektora pozarządowego 2015”

autor(ka): Zespół badawczy Stowarzyszenia Klon/Jawor
2016-01-27, 14:08
archiwalne
Raport prezentuje dane dotyczące warszawskiego sektora pozarządowego i zestawia je z obrazem stowarzyszeń i fundacji z całej Polski. W raporcie znajdziemy informacje dotyczące dziedzin i form działań organizacji, ich zasobów finansowych, materialnych i ludzkich, a także najważniejszych problemów. Duża część raportu jest poświęcona relacjom z partnerami stołecznych organizacji, w tym współpracy z Urzędem m.st. Warszawy.

Raport „Kondycja warszawskiego sektora pozarządowego 2015” przedstawia informacje dotyczące funkcjonowania stołecznych stowarzyszeń i fundacji. W celu pogłębienia wniosków z badań dane zostały zaprezentowane na tle informacji o całym polskim sektorze pozarządowym (zebranych w ramach ogólnopolskich badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Klon/Jawor „Kondycja sektora organizacji pozarządowych w Polsce 2015”).

W kolejnych rozdziałach znajdują się dane dotyczące wielkości, obszarów i form działalności organizacji, ich zasobów i sposobów działania, a także najważniejszych potrzeb i problemów. Obszerna część raportu jest poświęcona relacjom z ważnymi partnerami stołecznych organizacji, w tym współpracy z Urzędem m.st. Warszawy.

Pogłębiona analiza stołecznego sektora pozarządowego była możliwe dzięki badaniom sfinansowanym ze środków urzędu m.st. Warszawy. Badania ogólnopolskie zostały zrealizowane w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), a także z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Dokument można pobrać tu: Raport „Kondycja warszawskiego sektora pozarządowego 2015”


Informacja własna portalu ngo.pl

Źródło: ngo.um.warszawa.pl
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 1

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • miasto
  • organizacje pozarządowe
  • rozwój lokalny
  • społeczeństwo obywatelskie
  • współpraca z administracją
  • z badań III sektora