Przejdź do treści głównej

Miasto Obywateli: Jakiej chcą Warszawy? [infografika]

autor(ka): RW
2014-08-20, 03:00
archiwalne
Miasto_obywateli
Jakie postulaty wysuwają działacze warszawskich organizacji pozarządowych i miejscy aktywiści? Jak wyglądają relacje między stołeczną władza samorządową a trzecim sektorem? Właśnie o tym jest nasz cykl „Miasto Obywateli”. Tylko na warszawa.ngo.pl!

Krótszy czas uchwalania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i większy udział mieszkańców w ich konsultowaniu. Stworzenie konsekwentnej polityki reklamowo-szyldowej. Zwiększenie liczby budowanych lokali komunalnych. Ograniczenie ruchu samochodowego w centrum. Większe otwarcie na inicjatywy nieformalne – to tylko niektóre z pomysłów wysuwanych przez stronę społeczną. O tym jaką wizję miasta i współpracy z samorządem mają warszawscy liderzy społeczni dowiesz się z naszych wywiadów, które powstały w ramach cyklu „Miasto Obywateli”. Zapraszamy!

Miasto obywateliMiasto obywateli - Przemek Pasek Miasto obywateli - Adam Piotr Zając Miasto obywateli - Joanna Erbel Miasto obywateli - Mikołaj Pieńkos Miasto obywateli - Wojciech Kaszuba Wywiady z aktywistami


Informacja własna portalu ngo.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 1

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • miasto
  • współpraca z administracją