Przejdź do treści głównej

POMOC W ORGANIZACJI SPOTKAŃ I SZKOLEŃ

Chcesz zorganizować spotkanie specjalistyczne lub szkolenie, ale potrzebujesz wsparcia logistycznego? A może chcesz wymienić doświadczenia z innymi organizacjami lub masz konkretny temat, który chcesz pogłębić? Pomożemy Ci w organizacji spotkania!

JAK SCWO POMAGA W ORGANIZACJI SPOTKAŃ I SZKOLEŃ DLA NGO?

W ramach SCWO oferujemy organizacjom pozarządowym działającym na rzecz osób mieszkających w Warszawie wsparcie w organizowaniu spotkań i szkoleń specjalistycznych, które mają na celu:

  • wymianę doświadczeń pomiędzy organizacjami,

  • uzupełnianie specjalistycznej wiedzy,

  • przyswajanie nowych przepisów,

  • opracowywanie standardów świadczenie usług itp.

Wsparcie może polegać m.in. na pomocy w organizacji spotkania, opłaceniu osoby prowadzącej spotkanie, udostępnieniu bazy ekspertów i ekspertek lub umożliwieniu skorzystania z zaplecza szkoleniowego (sala, flipchart, rzutnik itp.).

UWAGA: pomagamy w organizacji spotkań, w których bierze udział więcej niż jedna organizacja (nie prowadzimy szkoleń na zamówienie jednej organizacji).

KONTAKT

Kontakt w sprawie organizacji spotkań specjalistycznych: Joanna Krasnodębska, .

O STOŁECZNYM CENTRUM WSPIERANIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH (SCWO)

Za pomoc w organizacji spotkań odpowiada Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających.

Przeczytaj o innych elementach oferty SCWO:

Oferta SCWO jest skierowana do organizacji pozarządowych działających na rzecz osób mieszkających w Warszawie, oraz osób planujących założenie podobnej organizacji.

Więcej informacji o SCWO znajdziesz na stronie warszawa.ngo.pl/scwo.

Bądź na bieżąco: fb/warszawa.ngo.

Projekt „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych” współfinansuje m.st. Warszawa.

[Grafika} Znaki graficzne SCWO, Urzędu m.st. Warszawy i serwisu warszawa.ngo.pl


Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 3 0